SERWIS KOMPUTEROWY

Już od 25 lat jesteśmy serwisem informatycznym.
Obecnie działamy głównie na terenie Starych Babic, Bemowa i okolic.
Obsługujemy również klientów z terenu całej Warszawy.

O Nas

Nasza firma istnieje od roku 1992. Od początku swojego istnienia zajmowaliśmy się sprzedażą i serwisem oraz stałą opieką nad instalowanymi rozwiązaniami. Naszymi klientami są instytucje państwowe jak i małe firmy, zakresem naszej działalności obejmujemy też osoby indywidualne. Ponieważ nasi klienci chcieli utrzymywać rozwiązania niezawodne, współpracowaliśmy z nimi na zasadzie umów stałej opieki IT. Wielokrotnie stawaliśmy jako eksperci w dziedzinie rozwiązań teleinformatycznych, a nasze opinie były decydujące w wyborze opcji.

Decydującym czynnikiem w naszej działalności jest dobrze dobrany i wykształcony zespół specjalistów, którzy dysponują licznymi certyfikatami najpopularniejszy rozwiązań branżowych. Na szkolenia i dokształcanie stawiamy szczególny nacisk, nasi fachowcy przez około 80 dni w roku kalendarzowym, uczestniczą w różnorakich szkoleniach i sympozjach. Dobrym wyznacznikiem ich fachowości jest to, że wielokrotnie stawali po drugiej stronie mikrofonu - jako prowadzący seminaria. Zespół obsługujący naszych klientów jest zespołem zgranym i niezmieniającym się od wielu lat, oczywiście dynamicznie powiększającym się. Ze względu na dobrą logistykę, jako jedyna firma możemy zagwarantować państwu dedykowanego informatyka dla obsługi waszej firmy.

Szybkość i skuteczność reakcji jest bardzo ważna przy budowie wizerunku i profesjonalizmu firmy. System jakości, który został wdrożony w naszej firmie sprawia to, że możemy reagować niemal natychmiastowo, jedyne czynniki, które nas opóźniają to są czynniki niezależne od nas. Nasza praca musi być również skuteczna, odsetek awarii które usuwamy za pierwszą wizytą wynosi około 75%, co w porównaniu z konkurencją stawia nas na czele stawki.

Cena za usługę jest dla naszych klientów niezwykle ważnym czynnikiem, nierzadko decydującym przy wyborze kontrahenta, ale i w tym zakresie wychodzimy na przeciw oczekiwaniom oferując rozwiązania "szyte na miarę". Mamy rozwiązania dla każdego, dla odbiorców indywidualnych, którzy stanowią 24 % naszych klientów, dla dużych firm na zasadzie stałych umów, jak i dla małych prężnych rozwijających się podmiotów, oferując ekonomiczną cenę za usługę.

Właściciel firmy Compnet
Dariusz Kowalski